Już jutro (sobota 15. października) na boisku w Lubięcinie rozegrane zostanie spotkanie 9. kolejki A-klasy. Gospodarze dwie ostatnie kolejki zakończyli z zerowym dorobkiem punktów. Z pewnością mają w planach zakończyć serię porażek, zaś naszym zadaniem jest wejść ponownie na właściwe tory po ostatniej przegranej u siebie z Mieszkiem Konotop. To dobry moment na odbudowę swojej pozycji w tabeli. W 9 serii gier będą jeszcze dwa mecze, którymi warto się zainteresować. Mam na myśli walkę o fotel lidera Mieszko Konotop z Czarnymi Rudno oraz MKS Nowe Miasteczko z Ikarem Zawadą. Najlepiej byłoby dla nas gdyby Czarni zremisowali lub ulegli Konotopowi co nie pozwoliłoby im na znaczne odskoczenie od reszty stawki. Drzonkowianka, która jest na trzecim miejscu z pewnością wygra z ostatnią Cargovią.
Co do spotkania 5. i 6. miejsce, może być różnie.
Wiadomość do Nowego Miasteczka! Gracie z Ikarem! Weźcie dowody!

Porównanie w pigułce:

Błękitni Lubięcin