W sezonowym terminarzu przychodzi pora na rywali z wyższej półki oraz na tych, którym za dobrze nie idzie.
Dnia 24. września (sobota) TKKF Chynowianka Zielona Góra rozegra spotkanie z drużyną CARGOVIA Kargowa,
która po pięciu kolejkach uzbierała pięć porażek. Rywalowi ewidentnie od początku sezonu wieje wiatr w oczy.
Nic nie wychodzi. Pierwsze trzy mecze do zera 0-4, 7-0, 0-1. Czwarta kolejka to przełamanie mimo, że mecz przegrany. Jedyne gole tej drużyny od rozpoczęcia rozgrywek 4-2 z MKS-em Nowym Miasteczkiem. Ostatni mecz z Ikarem Zawadą 0-5. Co tu dużo mówić. Miejmy nadzieję, że przeciwnik nie sprawi problemów i nie przeszkodzi nam wspinać się na szczyt ligowej tabeli. Chynowianka ! Po 3 punkty !

Statystyki podsumowują, Porównanie w pigułce:

TKKF Chynowianka                CARGOVIA Kargowa

4 Miejsce w tabeli 14