Zwycięska passa podtrzymana! 3-0 z Cargovią

24. dnia września spotkaliśmy się na Chynów Arena aby zobaczyć zmagania 6. kolejki. Jako gość tym razem Cargovia Kargowa. Arbitrem tego meczu był Krzysztof Brzeskot. Patrząc na miejsca w tabeli obu ekip spodziewalibyśmy się pojedynku do jednej bramki. Tak nie było! Mecz był bardzo ciekawy i zacięty. Pierwsza bramka padła dopiero pod koniec pierwszej połowy, tj. 44. minuta. Strzelcem był Adrian Chocianowski. Cargovia wiele razy próbowała zagrozić bramce Krzysztofa Pluty, jednak ten kończy drugi mecz z rzędu z czystym kontem. Gratulujemy!

Gol na 2-0 w 54. Podanie ze środka pola dostaje pod nogi Marcin Michniewski, który dokłada nogę i piłka trafia do siatki. Przyjezdnym lekko podcięło to skrzyła. 88. minuta, z lewej flanki ląduje dośrodkowanie na głowie Tomasza Wasielewskiego, który trafia w prawą część bramki.
Nerwowość w szeregach gospodarzy od pierwszego gwizdka do drugiej bramki. Nie ma się czemu dziwić. Przyjeżdża niżej usytuowany przeciwnik, praktycznie pewne punkty, a tu zdziwienie bo przyjezdni stawiają opór i kreują sytuacje bramkowe. Wygrana z Cargovią Kargowa była naszym czwartym zwycięstwem z rzędu !! Podtrzymajmy tą passę !!