Tym razem w niedzielę 2. października o 14.30 będziemy mogli się spotkać i zobaczyć zmagania 7. kolejki. Chynowianka jedzie tym razem do Trzebiechowa gdzie zmierzy się z Piastem Parkovią. Gospodarze ostatni mecz niefortunnie zakończyli walkowerem z Ikarem Zawada. Zaznaczmy, że Piast w tym sezonie nie wygrał żadnego ze swoich domowych meczy. Grali między innymi z wiceliderem Mieszko Konotopem (1-1)MKS-em Nowe Miasteczko (2-3). Na 90% w niedzielnej rywalizacji nie zobaczymy bramkostrzelnych graczy, którzy są niedysponowani. Mowa o Tomaszu Wasielewskim i Macieju Marczaku, którzy kolejno strzelili dla Chynowianki 3 i 5 bramek. Jakie rozwiązanie wybierze trener Pan Ryszard Olszewski? Przekonamy się już w drugim dniu października!

Porównanie w pigułce:

Piast Parkovia Trzebiechów