W sobotę 17. września odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym MKS-em "Orłem" Szlichtyngowa, a TKKF Chynowianką Zielona Góra. Wnioskując z układu tabeli oraz z dotychczasowych statystyk nie spodziewam się fajerwerków. "Orzeł" nie miał łatwego startu sezonu. Inauguracja u siebie z Mieszkiem Konotop i spotkanie kończy się wynikiem 1-4. Druga kolejka to remis 1-1 z podobnej klasy rywalem Błękitni Lubięcin. Trzecia seria zmagań szczęśliwa bo po meczu drużyna ze Szlichtyngowej mogła dopisać sobie pierwsze zwycięstwo. MKS Nowe Miasteczko przegrało na wyjeździe z Orłami 4-1. Ostatnia kolejka i wrócili na swoje tory nie mając nic do powiedzenia. Mecz z Ikarem Zawada kończy się wynikiem 3-0. Nie oszukujmy się. 5. kolejka powinna bez dwóch zdań przynieść nam zwycięstwo lecz trzeba być skoncentrowanym i nie lekceważyć niżej usytuowanego przeciwnika. Przyszła pora na porównanie w pigułce.

MKS "Orzeł" Szlichtyngowa                         TKKF Chynowianka Zielona Góra
11  Miejsce w tabeli   7