Pięć sobotnich spotkań o godzinie 14.00 oraz dwa niedzielne zmagania o godzinie 13.00 i 14.00.
Tak przedstawia się 12. kolejka, która odbędzie się w ten weekend. Jak się zapowiada? Odpowiem, zależy...
A od czego? Według mnie 12. seria będzie dla nas formalnością ALE formacja obronna, w tym pozornie łatwym pojedynku, musi być wyjątkowo czujna i skoncentrowana. Pogoń Przyborów w każdym meczu umieszcza piłkę w siatce przynajmniej jeden raz! Nie można lekceważyć przeciwnika!

Porównanie w pigułce:

Pogoń Przyborów
Miejsce w tabeli 14
Bilans meczy 0-1-10
Bilans bramek 18-40
Wygrane mecze u siebie 0
Wygrane mecze na wyjeździe 0

Miejsce w tabeli 5
Bilans meczy 6-2-3
Bilans bramek 32-21
Wygrane mecze u siebie 2
Wygrane mecze na wyjeździe 4

Meczami, które według mnie są godne uwagi to starcie pomiędzy Spartą Łężyca, a MKS-em Nowe Miasteczko oraz Drzonkowianka Racula z Błękitnymi Lubięcin. Najlepiej dla nas byłoby gdyby Sparta i Lubięcin zwyciężyli, ale czy to możliwe? Sparta według mnie przegra na swoim boisku. Analizując dwa mecze do tyłu można stwierdzić, że są w dołku. Porażki u siebie z Mieszkiem (1-3) oraz na wyjeździe (4-0) z Lubięcinem.
W Miasteczku wręcz odwrotnie. Zacięty remis z Chynowem oraz rozbita drużyna z Rudna (3-1).
Co do Drzonkowianki i Lubięcina uważam, że będzie to mecz wyrównany. Jedni jak i drudzy potrafią strzelać bramki. Zapowiada się ciekawie. Reszta spotkań bez fajerwerków.

Typer: (zwycięska drużyna oznaczona pogrubieniem czcionki)

1. Sparta Łężyca - MKS Nowe Miasteczko
2. Czarni Rudno - Ikar Zawada