Wyjazd z Parkovią na 3-5! Nieprzerwane zwycięstwa!

Miesiąc październik Chynowianka rozpoczęła od meczu wyjazdowego. Przeciwnikiem był Piast Parkovia Trzebiechów, którego forma z pewnością pozostawia wiele do życzenia zarządowi klubu, dla którego gra w kratkę nie jest powodem do uśmiechu. Wybiła godzina 14.30 i sędzia gwizdkiem zaprasza oba zespoły do startu zawodów. Kibice dobrze nie usiedli, a tu bramka dla gospodarzy. Strzał Rafała Ćwiertniewicza w siatce już w pierwszej minucie meczu. Cudowny początek dla Piasta, który niewątpliwie chciał urwać punkty drużynie z góry tabeli. Radość trwała krótko. Dwie minuty później Michał Wyszomierski doprowadza do remisu. Według statystyk, od piątej minuty byliśmy świadkami niezwykle zaciętej gry dwóch zawodników. Mowa o piłkarzu Piasta Damianie Kowalskim oraz o napastniku drużyny przyjezdnej, Tomaszu Gąsiorku. Efektem popisów strzeleckich był dublet pierwszego z wymienionych graczy (29',41') i hat-trick Gąsika (5',38',58'), co daje wynik 3-4. Gospodarze w dalszym ciągu czuli swoją szansę i w szeregi wkradła się nerwowość. W efekcie posypały się żółte kartki, 3 na koncie Piasta i jedna dla zawodnika Chynowianki, Piotra Turzańskiego. Możliwość zdobycia choćby punktu z tego spotkania, wybił z głowy gospodarzom Jakub Bukowski, który ustalił wynik końcowy w 81. minucie 3-5. Chciałbym zaznaczyć, że jest to piąte z rzędu zwycięstwo Chynowian!!
Mecz pełny emocji i woli walki po obu stronach. Dla takich spotkań warto wyjść z domu i wybrać się na boisko. Chynowianka!!